تماس با ما
تماس با ما ۲۸۴۲۸۸۱۹-(۰۲۱)
سبد خرید 0

سفارش قطعه رنگ فابریک (خدمت بی‌رنگستان)


  • {{value}}
برند خودرو را انتخاب کنید.
سال تولید را انتخاب کنید.
مدل را بنویسید. مدل را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

برای مثال benz cls 350

شماره شناسایی خودرو یا همان شماره شاسی (VIN) را بنویسید. شماره شناسایی خودرو یا همان شماره شاسی (VIN) را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

شماره شاسی روی کارت خودروی شما نوشته شده است.

نام قطعه مورد نیاز بدنه را بنویسید. نام قطعه مورد نیاز بدنه را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

برای مثال گلگیر عقب سمت راننده یا در موتور (کاپوت)

رنگ فابریک بدنه یا کد رنگ را بنویسید. رنگ فابریک بدنه یا کد رنگ را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

برای مثال سفید صدفی یا 475 Black Saphire Metallic
کد رنگ خودرو معمولا در روی درب راننده درج شده است.
اگر کد رنگ خودروی خود را نمی‌دانید با کاربان تماس بگیرید:
۲۸۴۲-۸۸۱۹-(۰۲۱)

شماره تماس شما را بنویسید. شماره تماس شما را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...

خودرو در ایران مانند بسیاری چیزهای دیگر صرفا یک کالای مصرفی نیست. چنان است که خودرو بخشی از سرمایهٔ ما را تشکیل می‌دهد. دقیقا همین مسأله است که رنگ‌دار شدن قطعات بدنهٔ خودرو را به یک مسأله تبدیل کرده است و در صورتی که بدنهٔ خودرو در تصادفی هر چند کوچک و ناچیز رنگ‌دار شود از قیمت خودرو کاسته می‌شود. این مسأله در بازار و هنگام خرید نیز خود را نشان می‌دهد و نخستین سوالی که هر خریدار خودرو در مورد آن پرس‌وجو می‌کند رنگ‌دار بودن یا بی‌رنگ بودن بدنهٔ آن است و بی‌رنگ بودن مزیتی اساسی برای یک خودرو محسوب می‌شود. اما تعداد قطعات بدنهٔ رنگ فابریک بسیار کم است و محدود به خودروهایی است که از یک مدل و از یک کد رنگ یکسان تولید شده باشند. به عبارت دیگر، قطعات بدنه مانند دیگر لوازم یدکی نیست که کارخانه‌ای آن را با رنگ فابریک تولید کند بلکه صرفا به صورت خام و رنگ‌نشده در بازار موجود است و خریدار پس از تهیه قطعه خام باید آن را رنگ‌آمیزی کند و خب واضح است که بدنه رنگ‌آمیزی شده مانند بدنه فابریک نیست و به‌راحتی از روی اندازه‌گیری ضخامت لایهٔ رنگ شده قابل تشخیص است. در این صورت جهت پیدا کردن قطعهٔ رنگ فابریک برای یک خودروی خاص باید خودروی دیگری از همان مدل و همان کد رنگ پیدا کنید و قطعهٔ مورد نظر را، مانند کاپوت، گلگیر یا درب، از آن خودرو باز کنید و روی خودروی خود نصب کنید. در واقع، باید خودرویی را بیابید که مالکش به آن نیاز نداشته باشد و یا اینکه آن خودرو اوراقی باشد.

با در نظر گرفتن آنچه گفته شد پیدا کردن قطعات رنگ‌ فابریک بدنه کاری دشوار و زمان‌بَر است. اما کاربان توانسته است با روابطی که طی سال‌ها آنها را شکل داده است قطعهٔ مورد نظر مشتری را در کم‌ترین زمان ممکن پیدا کند و آن را با تحویل اکسپرس خود به دست مشتری برساند. بر خلاف بیشتر تأمین‌کنندگان لوازم یدکی، کاربان تنها در شهر کوچک دبی قطعهٔ شما را جست‌وجو نمی‌کند. این مسأله دو دلیل عمده دارد: نخست، اینکه اتوموبیل‌های زیادی از برند‌های معتبر خودروسازی به کشور ما وارد شده‌اند اما این مدل‌ها در دبی نمونه‌ای ندارند یا تعدادشان بسیار اندک است. پس نمی‌توان در شهر کوچک دبی به دنبال قطعات رنگ فابریک آن بود چرا که دست خالی باز خواهیم گشت. دلیل دوم اینکه تأمین‌کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی در دبی از بازار ایران کاملا مطلع و باخبر هستند و به همین خاطر قیمت اجناس در دبی واقعی نیست بلکه بازار ایران قیمت برخی قطعات را دبی مشخص می‌کند که از نمونه‌های بارز آن لوازم رنگ فابریک بدنه است. قیمت این لوازم در دبی بسیار گران‌تر از قیمت واقعی آن است و این یعنی قیمت این قطعات برای مشتری ایرانی بسیار زیاد خواهد بود. خدمت بی‌رنگستان از گروه کاربان دقیقاً تمام دنیا را به دنبال قطعه مورد نظر جست‌وجو می‌کند و تحت هر شرایطی آن را می‌یابد و به‌دست شما می‌رساند. ما از طریق کارگزاران خود در سراسر جهان بسیاری از بازارهای محلی را در اروپا، آمریکا و آسیا جست‌وجو می‌کنیم و با در نظر گرفتن سه ویژگی سلامت قطعه، اطمینان از بی‌رنگ بودن آن و قیمت مناسب، آن را به‌دست شما می‌رسانیم. سابقهٔ کاربان نشان‌گر و مؤید ادعای ماست. سابقهٔ درخشان و بی‌نقص کاربان در تهیه و ارسال سفارشات قطعات رنگ فابریک خاطر شما را از بابت کیفیت خدمات ما آسوده می‌کند. این کاربان است که متعهد می‌شود. 

جهت استعلام از موجودی و یا قیمت قطعات بدنهٔ خودروی خود کافی است با ما تماس بگیرید یا اطلاعات فرم زیر را پر کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان کاربان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

جهت سفارش لوازم یدکی خودرو از خدمت قطعه‌بانِ گروه کاربان استفاده کنید.