تماس با ما
تماس با ما ۲۸۴۲۸۸۱۹-(۰۲۱)
سبد خرید 0

۱۴ دلیل برای خرید از «کاربان»

یک. مشتریان ما در فروشگاه کاربان از قیمت لوازم یدکی کاملاً مطمئن خواهند بود. تمام قطعات و لوازم یدکی موجود در فروشگاه کاربان مستقیما از سازندگان و تأمین‌کنندگان رسمی آنها تهیه شده است و هیچ واسطه‌ای میان کاربان و سازندگان لوازم یدکی وجود ندارد. از این رو نه تنها شما از کیفیت لوازم یدکی خریداری شده اطمینان دارید، بلکه این اطمینان در مورد قیمت مناسب و واقعی قطعه برای شما نیز وجود دارد.

دو. تجربه‌ای که کاربان طی سال‌ها در تأمین هزاران قطعهٔ لوازم یدکی و پرفورمنس بی‌ام‌و برای خود اندوخته است، تضمینی اساسی برای مشتریان وفادار کاربان است. آنها از خدمات کاربان اطمینان کامل دارند چرا که با یک گروه کاملا حرفه‌ای مواجه هستند. ما، بر اساس این تجربه، می‌دانیم کدام قطعه از کدام برند سازنده از ‌کیفیت قابل قبولی برخوردار نیست و کدام‌ قطعه از کدام برند لوازم یدکی کیفیت لازم را داراست. ما می‌دانیم که در مورد لوازم یدکی پرفورمنس بی‌ام‌و چگونه باید با کمترین هزینه، بیشترین و بهترین نتیجه را دریافت کنید تا رضایت کامل شما از نصب لوازم پرفورمنس جلب شود. ما می‌دانیم در مورد کدام قطعات می‌توان با خیال راحت از لوازم یدکی کارکرده بی‌ام‌و استفاده کرد تا مشتری علاوه بر اطمینان از کیفیت قطعه، هزینه کمتری بپردازد. به‌همین جهت، کاربان یک «فروشگاه تخصصی» لوازم یدکی بی‌ام‌و است.

سه. ما وسواس و دقت زیادی در سفارش لوازم یدکی بی‌ام‌و به‌خرج می‌دهیم. در واقع، ما هنگام تهیه لوازم یدکی و قطعات در کاربان، فاکتورهای بسیاری را در نظر می‌گیریم تا در نتیجهٔ آن، شما بهترین نوع خرید از لوازم یدکی را تجربه کنید و هر بار برای تهیه لوازم یدکی با خیال آسوده به ما مراجعه کنید. قیمت، سرعت رساندن لوازم یدکی به‌دست مشتری و کیفیت قطعه از مهم‌ترین فاکتورهایی است که ما هنگام سفارش لوازم یدکی بی‌ام‌و بررسی می‌کنیم و هنگامی که با سازندگان و تأمین‌کنندگان بسیاری روبرو هستیم، بهترین را انتخاب می‌کنیم تا نظر شما به طور کامل تأمین شود.

چهار. در کاربان هیچ قطعه‌ٔ لوازم یدکی بی‌کیفیتی وجود ندارد. کاربان تمام لوازم یدکی خود را به طور مستقیم از سازندگان و یا تأمین‌کنندگان رسمی آنها تهیه می‌کند و از این جهت با اطمینان کامل می‌توانید از کاربان خرید کنید چرا که هیچ یک از لوازم یدکی موجود در فروشگاه کاربان تقلبی و بی‌کیفیت نیست.

پنج. کاربان متعهدانه و مسئولانه خدمات خود را ارائه می‌کند. تمام محصولات و لوازم یدکی موجود در کاربان دارای توضیحات تخصصی و البته قابل فهم برای همگان است. ما وظیفه داریم برای مشتریان خود توضیح دهیم که یک قطعه چه کاربردی دارد، از چه برندی است و با ایراد پیدا کردن آن چه اتفاقی برای بی‌ام‌و یا خودروی شما رخ می‌دهد. این مسأله در مورد تمام لوازم یدکی و محصولات موجود در فروشگاه کاربان رعایت شده است. توضیح دادن دقیق در مورد هر قطعه با اینکه زمان‌بر است اما احترامی است که ما بر خود واجب می‌دانیم برای مشتریان خود قائل شویم تا از عملکرد لوازم یدکی موجود در بی‌ام‌و خود آگاه شوند.

شش. درصد کمی از قطعات و لوازم یدکی موجود در کاربان از شهر کوچک دبی تهیه شده است. شهر کوچک دبی سازندهٔ هیچ قطعه‌ای نیست و فقط به‌سبب تنوع قطعات و دسترسی آسان مورد علاقه تأمین‌کنندگان قطعه در ایران است. تهیه قطعه از دبی یعنی تحمیل قیمت اضافی بر مشتری. چرا که قطعات نو موجود در دبی پس از گذر از چند واسطه به‌دست مشتری در ایران می‌رسند. ما بسته به نوع قطعه و تجربه‌ای که سال‌ها در بدست آوردن آن تلاش کرده‌ایم، می‌دانیم که هر قطعه را از کدام کشور و از کدام برند باید تهیه کنیم تا نام، شهرت و خدمات ما صدمه نبیند و در کنار آن در کمترین زمان و با قیمت واقعی قطعه به مشتری تحویل داده شود. بیشتر قطعات لوازم یدکی و پرفورمنس موجود در کاربان مستقیما توسط خود ما از اروپا و آمریکا تهیه  شده‌اند تا بی‌هیچ واسطه‌ای بدست مشتریان کاربان برسند. البته در برخی موارد که ما از کیفیت و قیمت قطعه اطمینان داریم ما نیز آن را از دبی وارد می‌کنیم تا هزینه اضافی به مشتری تحمیل نگردد و با توجه به نزدیکی دبی قطعه سریع‌تر به دست مشتری برسد. آنچه برای ما اهمیت دارد ارائهٔ بهترین خدمات به مشتریان ماست. اینکه از کدام کشور قطعه‌ای وارد شود در وهلهٔ بعدی اهمیت قرار می‌گیرد.

هفت. کاربان ادعا می‌کند که قوی‌ترین واردکنندهٔ لوازم تیونینگ و پرفورمنس (کارایی بالا) بی‌ام‌و  و دیگر اتوموبیل‌های اروپایی در ایران است. تأمین قطعات برای نفرات برتر مسابقات اتوموبیل سواری ادعای ما را تأیید می‌کند. همچنین، تجربه شخصی ما در مورد نصب لوازم پرفورمنس از برندهای معتبر، کیفیت کار ما را تضمین می‌کند. ما بسیاری از قطعات و لوازم پرفورمنس را خود بررسی و امتحان کرده‌ایم، آنها را روی خودروهای خود نصب کرده‌ایم و کاملا آگاهیم که چه محصولی را از چه برندی تهیه کنیم تا آنچه شما می‌خواهید برای شما به ارمغان آوریم. کافی سری به قسمت لوازم کارایی بالا و تیونینگ در وبسایت ما بزنید تا تمام برندهای معتبر دنیا را در آنجا مشاهده کنید.

هشت. خدمات پس از فروش مربوط به قطعات را ما خود به عهده می‌گیریم. در صورت بروز مشکل و هر گونه سوالی در مورد قطعات، ما خود به‌صورت مستقیم با سازندگان و تأمین‌کنندگان مکاتبه می‌کنیم تا مشکل حل شود و در صورت نیاز و بروز مشکل قطعه برگشت داده خواهد شد تا مشتریان ما بتوانند با خیال راحت خرید کنند و از گارانتی و ضمانت سازندهٔ قطعه برخوردار شوند.

نه. کاربان در سریع‌ترین زمان ممکن از دورترین نقاط دنیا قطعات و لوازم یدکی را به دست شما می‌رساند. شاید شما در مورد زمان تحویل سفارش و تهیه قطعه از آمریکا و اروپا تردید داشته باشید و آن را طولانی تصور کنید. «تحویل اکسپرس کاربان» واقعی است. روابط حمل و نقل ما اختصاصی خود ماست و در سال‌های متمادی و با سعی و خطاهای بسیار شکل گرفته است تا بهترین، سریع‌ترین و در عین حال کم‌هزینه‌ترین نوع حمل و نقل را پیدا کرده‌ایم.

ده. شما از خدمت بی‌رنگستان کاربان با خیال آسوده استفاده خواهید کرد. ضمانت رنگِ فابریکِ قطعه و قیمت آن توسط کاربان تأیید می‌شود. تمامی قطعات رنگ فابریک بدنه قبل از تحویل به مشتری سه بار و در سه جای مختلف از تست رنگ باموفقیت عبور می‌کنند و بعد از آن به شما تحویل داده می‌شوند. برای مثال اگر کاپوتی از آلمان تهیه شود کارگزار ما در آلمان پس از تحویل آن را با دستگاه مخصوص تست رنگ بررسی می‌کند و در صورت رنگ نداشتن آن را برای ما ارسال می‌کند. همین مراحل در ایران نیز تکرار می‌شود و در هر کدام از این موارد اگر قطعه در تست رنگ مردود شد و رنگ‌دار تشخیص داده شد به تأمین‌کننده برگشت داده می‌شود و در کمترین زمان قطعهٔ دیگری جهت تحویل به شما جازگزین خواهد شد.

یازده. خدمت قطعه‌بان، خدمت اختصاصی کاربان است. با اینکه قطعات و لوازم یدکی بی‌ام‌و و دیگر خودروهای اروپایی تخصص ماست، اما هر قطعه‌ای از هر برند خودروسازی اروپایی، ژاپنی و کره‌ای توسط ما تأمین می‌شود تا صاحبان این خودروها دغدغهٔ تأمین قطعات نداشته باشند. کافی است شما سفارش خود را ثبت کنید. تجربهٔ کاربان، روابط حمل و نقل اکسپرس ما، شناخت ما از قطعات و لوازم یدکی اصلی، روابط ما با سازندگان و تأمین‌کنندگان اصلی قطعات و بسیاری فاکتورهای دیگر در کنار هم، تجربه‌ای عالی و بی‌نقص از تأمین لوازم یدکی برای شما رقم خواهد زد. این قول و تعهد ما به شماست.

دوازده. شما در فروشگاه کاربان دقیقا همان چیزی را خریداری می‌کنید که مشاهده می‌کنید. تمامی تصاویر مربوط به محصولات، تصویر واقعی آنهاست و در مواردی که یک قطعه توسط برندهای مختلفی تولید شده باشد، با اینکه دو قطعه از نظر ظاهری شبیه یکدیگر هستند، ولی تصویر هر قطعه از همان قطعه تهیه شده و با برند دیگر از همان قطعه یکسان نیست.

سیزده. لوازم پرفورمنس بی‌ام‌و و دیگر اتوموبیل‌های اروپایی موجود در کاربان را با چشم باز خریداری کنید. ما در مورد تمام قطعات پرفورمنس مقالات اختصاصی تهیه کرده‌ایم تا شما کاملا از کارایی یک قطعه پرفورمنس برای بی‌ام‌و خود آگاه باشید و بدانید که یک قطعه چگونه و با چه عملکردی قدرت موتور شما را افزایش می‌دهد و به طور کلی در کارایی خودروی شما مؤثر است. در واقع این مطالب گویای این هستند که چگونه علم مهندسی در تولید این قطعات استفاده شده‌اند و ادعای آنها پوچ و بیهوده نیست. این مطالب به صورت اختصاصی توسط کاربان تألیف و ترجمه شده است و در قسمت بلاگ روی وبسایت کاربان موجود است. تعداد این مقالات همواره در حال افزایش و محتوای آنها در حال برروز رسانی می‌باشد.

چهارده. قطعات و لوازم یدکی کارکرده یا به اصطلاح استوک دارای ضمانت کاربان می‌باشند. این ضمانت به این صورت است که اگر قطعهٔ استوکی واجد هر گونه ایرادی بود که روی خودروی شما به‌درستی کار نکرد، ما آن را از شما بدون هیچ پرسش و پاسخ دریافت می‌کنیم و وجه پرداختی شما را بی‌کم و کاست به شما بازگشت می‌دهیم.